Gratuit
Responsabil Controlul Calitatii

Locație necunoscută
Alte job-uri
Adaugat 1 an în urmă
436 vizualizari
Fara poze

Gratuit

Descriere

Tipografie cu sediul in Popesti-Leordeni angajeaza Responsabil Controlul Calitatii.
Responsabilitati: controlul calitatii materiillor prime si al produsului finit si intocmirea rapoartelor de verificare, inregistrarea masuratorilor specifice si pastrarea de esantioane semnificative.
Program de lucru in 3 schimburi, prin rotatie saptamanala.
Cerinte: studii minime bacalaureat
Experienta anterioara reprezinta un avantaj CV trimis prin e-mail in vederea stabilirii unui interviu on line (skype)
Locatie: Strada Leordeni, Nr. 161 L BIS, Popesti Leordeni, Ilfov
SALARIU ATRACTIV!
Relatii la: 0214673096/ 0214673097

Contact Societate (utilizator)

    Gratuit
    Pentru a ne proteja împotriva activităților interzise, este posibil să vă verificăm mesajul înainte de a fi redirecționat către destinatar și, dacă este necesar, să îl blocăm.

    Alte anunturi utilizator

    Comentarii

    Nici un comentariu nu a fost adăugat încă, fii primul care comentează acest anunț!
    Adauga comentariu

    Detalii utilizator

    Societate
    Societate
    11 anunturi active
    Utilizator privat
    Utilizator neînregistrat
    Contact

    Locația Anunțului

    Leordeni , Nr 161L BIS, Popesti Leordeni

    Atentie!

    Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. Niciun vanzator serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni.
    Gratuit Responsabil Controlul Calitatii de Societate