Gratuit
Tipograf

Alte job-uri
Adaugat 1 an în urmă
249 vizualizari
Fara poze

Gratuit
Tipograf

Descriere

Tipografie flexografica cu sediu in Popesti Leordeni, Nr. 161L BIS, Ilfov angajeaza tipograf.

Candidatul ideal:
Responsabilitate, seriozitate, dorinta si capacitate de munca si invatare
Abilitate de lucru in echipa, persoana bine organizata, atentie la detalii
Nivelul de pregatire solicitat sa fie absolvent de liceul cu cunoștințe de bază pentru operare pe calculator.

Descrierea jobului:
Se ocupă în principal cu tiparirea materiei prime conform specificatiilor din fisa produsului si BT-ului.
Respectarea planificarii productiei conform normelor de timp
Completează raportul de producție pentru fiecare lucrare
Program de lucru de luni până vineri, in ture cu pauza de masa, nu se lucrează sâmbăta sau duminica
Contract de muncă
Relatii la numerele de telefon: 0214673096/0214673097

Contact Societate (utilizator)

    Tipograf
    Gratuit
    Pentru a ne proteja împotriva activităților interzise, este posibil să vă verificăm mesajul înainte de a fi redirecționat către destinatar și, dacă este necesar, să îl blocăm.

    Alte anunturi utilizator

    Comentarii

    Nici un comentariu nu a fost adăugat încă, fii primul care comentează acest anunț!
    Adauga comentariu

    Detalii utilizator

    Societate
    Societate
    11 anunturi active
    Utilizator privat
    Utilizator neînregistrat
    Contact

    Locația Anunțului

    Leordeni , Nr 161L BIS, 077160, Popesti Leordeni, Popeşti-Leordeni, Ilfov, Romania
    44.3794524, 26.167727

    Atentie!

    Nu plătiți niciodată o depunere într-un cont bancar până nu ați întâlnit vânzătorul și ați văzut semnat un contract de cumpărare. Niciun vanzator serios nu solicită o plată în avans înainte de a vă întâlni.
    Gratuit Tipograf de Societate